CADILLAC FLEETWOOD limuzína 4.9 - Spínač / čidlo od 10/1990 do 9/1993, 4893 ccm, 149 kW, 203 hp, L26(299CUV8), limuzína
| pro OE číslo | 7604097 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8-25036979-0 |
| Velikost závitu | 3/8"-18NPTF |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 15326386 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7604097 |
| pro OE číslo | 8-25036979-0 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | 3/8 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 15326386 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7604097 |
| pro OE číslo | 8-25036979-0 |
| Velikost závitu | 3/8"-18NPTF |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 15326386 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7604097 |
| pro OE číslo | 8-25036979-0 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | 3/8 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7604097 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost