VW TRANSPORTER T4 Krabice (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 - Spínač / čidlo od 5/1996 do 5/2000, 2792 ccm, 103 kW, 140 hp, AES, Krabice
| Velikost závitu | -- |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 112 °C |
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 76 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 82 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 93 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******70*V*006391 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Označení barvy | modrá |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******70*V*006390 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | modrá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******70*V*006390 |
|---|---|
| Délka [mm] | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******70*V*006391 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******70*X*053924 |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | modrá |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9346 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9346 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9346 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07345 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Barva | černá |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1100619 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357919501A |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1331294 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906041A |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701 959 481 J |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 87 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 93 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 76 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| barva krytu | zelená |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 112 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 70_X_053 924 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost