BMW 7 (E32) 735 i, iL - Spínač / čidlo od 7/1986 do 1/1989, 3430 ccm, 162 kW, 220 hp, M30 B34 (346EC), limuzína
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 90 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 98 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 85 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 93 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s EMS |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 109 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s ostřikovači světlometů |
|---|---|
| Délka [mm] | 97,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 85 °C |
| Bod přerušení [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Přepínací funkce | Dvojitý výstup |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
| Bod sepnutí od [°C] | 86 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 99 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1986 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1988 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Bod spínání (°C) | 98 °C |
| Bod přerušení [°C] | 93 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 85,93 °C |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Bod sepnutí [°C] | 90,98 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozsah teploty do [°C] | 120 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 109 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost