AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI - Spínač / čidlo od 5/2010 do 4/2015, 1197 ccm, 63 kW, 86 hp, CBZA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Chladič motoru |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Barva | černá/šedá |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03F 919 501 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 3 |
| od rozsahu teploty [°C] | 102 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 84 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22X1.5-6g |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03F 919 501 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | 9 mm |
|---|---|
| armatura [mm] | 29 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | šedá |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost