BMW 5 Touring (E34) 540 i - Spínač / čidlo od 9/1993 do 7/1996, 3982 ccm, 210 kW, 286 hp, M60 B40 (408S1), kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Přepínací funkce | Dvojitý výstup |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
| Bod sepnutí od [°C] | 86 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 99 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Bod spínání (°C) | 98 °C |
| Bod přerušení [°C] | 93 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28389 |
|---|---|
| Velikost závitu | 14 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 85,93 °C |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Bod sepnutí [°C] | 90,98 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozsah teploty do [°C] | 120 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 109 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Výkon [W] | 0,06 W |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet koncovek | 3 |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 53 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 27 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 X 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Bod spínání (°C) | 91 °C |
| Bod spínání (°C) | 99 °C |
| Počet koncovek | 3 |
| Označení barvy | černá |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | bílá |
| Materiál | mosaz |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 28 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07202 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 61 31 1 378 073 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 91 °C |
| Bod spínání (°C) | 99 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost