PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Spínač / čidlo od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 97 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133855 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9621000680 |
| Velikost závitu | M 14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9629976980 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 95 °C |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 100 °C |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 97 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1264 45 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9629976980 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1338.55 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9621000680 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 14x1,25 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 3/8 x 18 NPTF |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1338.55 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9621000680 |
| Vnější závit [mm] | M 14x1,25 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1264 45 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9629976980 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| specifikace | 2x normally open |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost