SUZUKI SWIFT II Šikmá zadní část (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35) - Spínač / čidlo od 10/1989 do 12/1991, 1324 ccm, 52 kW, 71 hp, G13A, Šikmá zadní část
| Závit spojky | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60800167 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3485050A00 |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8" BSPT |
| Rozměr klíče | 13 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17680 50F10 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1768050F10000 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Bod spínání (°C) | 95 °C |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 100 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1,5 |
|---|---|
| Rozsah teplot (°C) | 97 °C |
| Rozměr klíče | 22MM |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1768050F00 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Rozsah teplot (°C) | 92 °C |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 83420-16020 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8" - 28 |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 13 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3659 |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17680 50F10 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M18x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34850-50A00 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | 1/8 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | 16 mm |
Dostupnost