AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 4.2 quattro - Spínač / čidlo od 6/1994 do 12/1997, 4172 ccm, 213 kW, 290 hp, AEC, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí od [°C] | 87 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí od [°C] | 85 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | bílá |
| Materiál | mosaz |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 28 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 244 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | K05103534AA |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0015403045 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | 22x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 244 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 244 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 85,92 °C |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost