FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI - Spínač / čidlo od 3/1995 do 5/2006, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ANU, velkoprostorová limuzína
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 70 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 77 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 75 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14917 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07345 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Barva | černá |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02657 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | hnědá |
| Bod sepnutí od [°C] | 65 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 55 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 112 °C |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
| Počet ovl. stupňů | 2 |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 108 °C |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 112 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | hnědá |
| od rozsahu teploty [°C] | 108 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 119 °C |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | žlutá/černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 106 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | zelená |
| od rozsahu teploty [°C] | 102 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 112 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059 919 501A |
|---|---|
| pro OE číslo | 1 124 770 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | šedá |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost