VW CORRADO (53I) 2.0 i - Spínač / čidlo od 4/1993 do 12/1995, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ADY, kupé
| Velikost závitu | M22*1.5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | S29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Tvar | pravoúhlý |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******50*P*020000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
| od rozsahu teploty [°C] | 102 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 84 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 92 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 50-P-020 000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Označení barvy | modrá |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 50-P-020000 |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03118 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Průměr v mm | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06671 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 50-P-020 000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 50-P-020 000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | bílá |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 120 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | 20 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 369 A S1 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0015403045 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost