TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80_, EE80) - Spínač / čidlo od 9/1985 do 8/1987, 1295 ccm, 55 kW, 75 hp, 2E-L, 2E-LC, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 4937 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 85 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4937 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 85 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M16 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | 1/8" - 28 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 13 |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost