VW PASSAT B2 limuzína (32B) 1.6 TD - Spínač / čidlo od 1/1985 do 3/1988, 1588 ccm, 51 kW, 70 hp, CY, limuzína
| Průměr v mm | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06671 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | bílá |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 049919563B |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 mm |
| Rozměr klíče | 13 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191959481 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 C |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 94 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4052 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1985 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1.0 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 32J000001 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4052 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4052 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4052 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4052 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 80 °C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 32-D-000 001 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M30 x 2,5 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost