AUDI A3 (8L1) 1.6 - Spínač / čidlo od 9/1996 do 5/2003, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AKL, APF, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 191 919 369 A S1 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 97 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 87 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 97 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8LY000001 |
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8LX150000 |
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-000001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
| Počet ovl. stupňů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-035000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 059 919 501 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-035001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 059 919 501A |
| pro OE číslo | 1 124 770 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost