AUDI A3 (8L1) 1.8 - Spínač / čidlo od 9/1996 do 5/2003, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AGN, APG, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 5073 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8L*X*035000 |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Barva | zelená |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07345 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Barva | černá |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 54,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07654 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-035 001 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1100619 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 59919501 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 369 A S1 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8LY000001 |
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8LX150000 |
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-000001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 90 °C |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost