VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid - Spínač / čidlo od 4/2011 do 12/2017, 1395 ccm, 125 kW, 170 hp, CNLA, CRJA, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| váha [g] | 15 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03F919501B |
|---|---|
| pro OE číslo | 04E919501C |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26924 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03F919501A |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost