FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V - Spínač / čidlo od 6/1996 do 8/1998, 2295 ccm, 108 kW, 147 hp, Y5A, kombi
| Velikost závitu | 3/8'' x 18 NPTF |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 3/8" x 18 NPTF |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Barva | šedá |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M22x1.5 |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 105 °C |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Kód motoru | DH23Y5A |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8 X 18 NPTF |
| Barva | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | Ford |
| Provedení zástrčky-ID | Code B |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1057836 |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3F1A12A648AA |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost