FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Spínač / čidlo od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1264.35 |
|---|---|
| pro OE číslo | 50000969 |
| pro OE číslo | 82477919 |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60585603 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7670548 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7762302 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Bod spínání (°C) | 115 °C |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 195321101000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost