VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.0 Syncro - Spínač / čidlo od 5/1984 do 3/1988, 1994 ccm, 85 kW, 116 hp, HP, JS, kombi
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Plochá dutinka |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Barva | červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výkon [W] | 0,06 W |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5015 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5015 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0015403045 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 69 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| váha [g] | 25 g |
Dostupnost
| Závit spojky | M10 x 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.O. |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 35 °C |
|---|---|
| Závit spojky | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 034 919 369 A |
|---|---|
| pro OE číslo | 034919369A |
| Velikost závitu | M10x1 mm |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 |
|---|---|
| pro OE číslo | 191959481 |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 A |
|---|---|
| pro OE číslo | 6U0959481A |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost