VW TRANSPORTER T4 Krabice (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD - Spínač / čidlo od 10/1992 do 4/2003, 1896 ccm, 50 kW, 68 hp, ABL, Krabice
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-P-250 000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 76 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 82 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******70*X*053924 |
|---|---|
| Délka [mm] | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4009 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4009 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4009 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-P-250000 |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03118 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-R-000 001 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | černá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 77 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02657 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | hnědá |
| Bod sepnutí od [°C] | 65 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 55 °C |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701919369C |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701 959 481 J |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701959481C |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1341 005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1341005 |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7210731 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 87 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 93 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 76 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 87 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 93 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 79 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 80 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 87 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 75 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | 20 mm |
|---|---|
| Pracovní teplota od [°C] | 112 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 120 °C |
Dostupnost