ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Spínač / čidlo od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7762300 |
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Velikost závitu | M16x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
| od rozsahu teploty [°C] | 120 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1999 |
| pro OE číslo | 46474712 |
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 50 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 87,0 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 92,0 °C |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 3174687 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7762300 |
|---|---|
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46474712 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920.3F |
|---|---|
| pro OE číslo | 7738223 |
| pro OE číslo | A11-3617011 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 X 1.5 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | AR 33503 |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920.3F |
|---|---|
| pro OE číslo | 7738223 |
| pro OE číslo | A11-3617011 |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | AR 33503 |
| pro OE číslo | 46474712 |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7762300 |
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Velikost závitu | M16x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
| specifikace | Normally Open |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16 x 1.5 Taper |
| Barva | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| Barva | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16 x 1.5 Taper |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 15,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7762300 |
|---|---|
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46474712 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost