CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 - Motor větráku od 2/1999 do 4/2003, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | Valeo |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,150 kg |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 109 mm |
| Šířka [mm] | 59 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,142 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 146 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 146 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Průměr v mm | 145 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
|---|---|
| Průměr v mm | 143 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Průměr v mm | 145 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Behr |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 148 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Výkon [W] | 332 W |
Dostupnost