Všechny vozy - Motor větráku
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | zelená |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,141 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s 2-zónovou automatickou klimatizací |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Motorový prostor |
|---|---|
| Délka [mm] | 27 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Relé funkce | Svorka 30 |
| Relé funkce | Svorka 87 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 140 821 8351 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,155 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet koncovek | 7 |
Dostupnost