Všechny vozy - Motor větráku
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,26 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 86,03 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 63,98 mm |
| Výška [mm] | 27,93 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6441 L2 |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Výška [mm] | 109 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,174 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 01 209 850 |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DELPHI |
| Průměr 1 [mm] | 149 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 147 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Průměr 1 [mm] | 150 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 146 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 120 W |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 148 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Průměr 1 [mm] | 146 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Průměr 1 [mm] | 147 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 306 W |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Průměr 1 [mm] | 148 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 332 W |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6441W4 |
| Omezení výrobce | BEHR |
| Průměr 1 [mm] | 146 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 317 W |
Dostupnost