CITROËN BERLINGO Skříňová/velkoprostorová limuzína (B9) 1.6 HDi 90 - Alternátor od 7/2010, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FG18T112 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FG18S017 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | TG15C112 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 439845 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 439965 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FG18S095 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A3TB2691 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | A004TJ0084 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Hmotnost [kg] | 7,48 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L 78 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| Svorka | B+ / COM |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
| přepracovaný náhradní díl (REMAN) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
| Omezení výrobce | VALEO |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,47 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L 78 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
| přepracovaný náhradní díl (REMAN) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
| Omezení výrobce | VALEO |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,6 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L 78 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,62 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L 78 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 21 mm |
Dostupnost