RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) - Alternátor od 3/1999 do 8/2003, 1390 ccm, 70 kW, 95 hp, K4J 714, K4J 750, Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A11VI94 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13310 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Provedení zástrčky-ID | 72 |
| Délka [mm] | 191 mm |
| Způsob upevnění | Přímé upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Provedení zástrčky-ID | L-DFM (PLUG 129) |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55,0 mm |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | 001 |
| Délka 4 [mm] | 80,0 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Provedení zástrčky-ID | L-D (PLUG 84) |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55,0 mm |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | 001 |
| Délka 4 [mm] | 80,0 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16349 |
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Provedení zástrčky-ID | 72 |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Způsob upevnění | Přímé upevnění |
| Svorka | B+(M8) |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16349 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0084 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-D PLUG 84 |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0084 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-D PLUG 84 |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | TG11C066 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 g |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | SG10B016 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 98 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| ovladač-ID | PL61 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| Kód motoru | K4J.7.50 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Hmotnost [kg] | 5,47 kg |
| Způsob upevnění | Přímé upevnění |
| Svorka | B+ |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
| přepracovaný náhradní díl (REMAN) | Ano |
Dostupnost