IVECO DAILY VI valník/podvozek 33S14, 35S14, 35C14, 38S14 - Alternátor od 4/2016, 2287 ccm, 100 kW, 136 hp, F1AGL411B, F1AGL411D, F1AGL411J, F1AGL411R, F1AGL411Y, valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 45629 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2016 |
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45629 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2016 |
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | bez řemenice |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45629 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2016 |
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
| pro OE číslo | 5801526032 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Provedení zástrčky-ID | PL61 |
| Délka [mm] | 186 mm |
| Šířka [mm] | 169 mm |
| Výška [mm] | 180 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+(M8),L,DFM |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0213 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | bez řemenice |
| verze | F000BL07N9 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | F000BL0782 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FG18S108 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 200 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FGN20S045 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2019 |
|---|---|
| Kód motoru | F1AGL411D |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Omezení výrobce | VALEO |
| Napětí [V] | 12 V |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 200 A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Kvalita, jakost | Valeo New |
| Provedení zástrčky-ID | COM |
| Provedení zástrčky-ID | COM/LIN2 |
| Hmotnost [kg] | 7,66 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| Svorka | B+ / L / DFM |
| Svorka | B+ M8 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Číslo technické informace | C121 |
| verze | 443316 |
| verze | DISCONTINUED |
| verze | FGN20S045 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 7 |
| Úhel upevnění [stupeň] | -65 ° |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 200 A |
| Hmotnost [kg] | 7,66 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+ / L / DFM |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 45624 |
| Rok výroby od | 07/2019 |
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 A |
| Délka [mm] | 192,25 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 54,9 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 7 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45629 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2016 |
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Délka [mm] | 182,8 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 54,9 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 7 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1334061 |
|---|---|
| Typ vozidla | 35S14 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| řemenice | bez řemenice |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0213 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0213 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0213 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0213 |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+COM |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost