VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TSI - Alternátor od 12/2010 do 10/2016, 1984 ccm, 118 kW, 160 hp, CFPA, pick-up
| TECDOC-číslo motoru | 25736 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 192 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 49,4 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25736 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Hmotnost [kg] | 6,716 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 90 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| nový díl | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25736 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Hmotnost [kg] | 7,608 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 90 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| nový díl | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0121 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+LDF |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+LDF |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Volitelné | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Alternativní sada opravy | 209104 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L903023C |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+,L,DFM |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | L /DFM |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0121 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0121 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | Bosch New |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25736 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 192 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 49,4 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost