MG MAESTRO 1600 - Alternátor od 3/1983 do 9/1984, 1598 ccm, 76 kW, 104 hp, 16 H, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71,0 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | 001 |
| délka 1 [mm] | 36,0 mm |
| Délka 2 [mm] | 36,0 mm |
| Délka 3 [mm] | 81,0 mm |
| Délka 4 [mm] | 11,0 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | LUCAS |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 64,00 mm |
| verze | LRA460 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Hmotnost [kg] | 4,368 kg |
| nový díl | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 70 mm |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Závit spojky | 17-M17 |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+W |
| Řemenice - O [mm] | 84 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Řemen | bez klínového řemene |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Průměr díry [mm] | 8,2 mm |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | W |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 80,5 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 86,0 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Provedení zástrčky-ID | 2 B+ / D+ |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | 2 B+ / D+ |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 70 mm |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 70 mm |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0001 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| Svorka | Plug |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Kvalita, jakost | OE |
| Provedení zástrčky-ID | PL22 |
| Řemenice - O [mm] | 63,6 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | LUCAS |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 64,00 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost