RENAULT CLIO II Schránky/šikmá záď (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB3M) - Alternátor od 6/2005 do 12/2010, 1461 ccm, 47 kW, 64 hp, K9K 740, Schránky/šikmá záď
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo generátoru | 0124425034 |
| Číslo generátoru | 0124425070 |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | +Line |
| Řemenice - O [mm] | 55,0 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | 003 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | +90 ° |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Provedení zástrčky-ID | 124 |
| Délka [mm] | 199 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | PL72 |
| Délka [mm] | 189 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+(M8),L,DFM |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124425037 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | bez řemenice |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 95 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0182 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | COM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0129 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+LDFM |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+LDFM |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Volitelné | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Alternativní sada opravy | 210394 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost