SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 - Alternátor od 12/2001 do 3/2008, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AZM, limuzína
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 5 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Provedení zástrčky-ID | PL61 |
| Délka [mm] | 166 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 66 mm |
| Svorka | DFM |
| Svorka | L |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 56,2 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 5 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Řemenice - O [mm] | 64 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | AZM |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0124515028 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124515025 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0124515034 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | SG12B018 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | SG12B025 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | SG12B010 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 6727 g |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 6898 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 5610 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16366 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16366 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost