MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Alternátor od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Typ vozidla | 6 |
|---|---|
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A3TG0091 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A2TJ0391 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | A3TJ1181 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | L3 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Hmotnost [kg] | 6,24 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | Přímé upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Kód motoru | L3 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Hmotnost [kg] | 6,486 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| nový díl | Ano |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Průměr v mm | 135 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | upevnění příruby |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0041 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | M8 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0041 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | M8 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0200 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | M8 B+ |
| Svorka | P-D-Dummy |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+PDNC |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+DP |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+DP |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+DP |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost