MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) - Alternátor od 4/2008 do 1/2012, 3498 ccm, 232 kW, 316 hp, M 272.968, Kabriolet
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Mercedes-Benz |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +125 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0121715006 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0121715014 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0121715007 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | 272.968 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,47 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
| přepracovaný náhradní díl (REMAN) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,645 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | 272.968 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,66 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | F133177 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | upevnění příruby |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Mercedes-Benz |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +125 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0239 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0238 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 70 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+COM |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Omezení výrobce | VALEO |
| Provedení zástrčky-ID | COM |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Provedení zástrčky-ID | COM |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| verze | ARMAN |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0239 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0238 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | COM/LIN2 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 70 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| montovaná strana | Generátor |
| Hmotnost [kg] | 7,35 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost