VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI - Alternátor od 8/2010 do 12/2014, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CDAA, limuzína
| Omezení výrobce | BOSCH-VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 7,592 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 90 ° |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 51 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Hmotnost [kg] | 8,035 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 192 mm |
| Způsob upevnění | Přímé upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+(M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 6 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124525038 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | FG18T079 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0125811035 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22641 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0121 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | M8 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0121715003 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124625010 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124515025 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124525543 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | F000BL0809 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | SG12B010 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost