MINI MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works - Alternátor od 11/2007 do 6/2014, 1598 ccm, 155 kW, 211 hp, N14 B16 C, N18 B16 C, kombi
| Kód motoru | N14B16C |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | +Line Pro |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 180 ° |
Dostupnost
| Kód motoru | N18B16C |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | +Line Pro |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 0 ° |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | SEG New |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 0 ° |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 151 A |
| Kvalita, jakost | RNL-Standard |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 180 ° |
Dostupnost
| Kód motoru | N14B16C/N18B16C |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | Valeo New |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 180 ° |
Dostupnost
| Kód motoru | N14B16C/N18B16C |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | +Line Pro |
| Řemenice - O [mm] | 49 mm |
| Svorka | B+ (M8) |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 6 |
| Úhel upevnění [stupeň] | 0 ° |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0125711078 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost