NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Alternátor od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Konstrukční rok do | 01/1992 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Průměr v mm | 139 mm |
| Poloha/sklon | 0 ° |
| Řemenice - O [mm] | 90 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Provedení generátoru | včetně vakuového čerpadla |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Poloha/sklon | 0° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 85 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Počet drážek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| montážní pohon | Sací pumpa |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Poloha/sklon | 0° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 85 mm |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Poloha/sklon | <-/41° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 64 mm |
| Řemenice - O [mm] | 73 mm |
| Kompaktní generátor | Ano |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Řemenice - O [mm] | 83 mm |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2482 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Počet žeber | 1 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | včetně vakuového čerpadla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0007 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 67 mm |
| Svorka | M5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení zástrčky-ID | 0230 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0007 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 83 mm |
| Svorka | L-S Plug 7 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+L |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | včetně vakuového čerpadla |
| Řemen | bez klínového řemene |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | S / L |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | B+ M8 |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Provedení generátoru | včetně vakuového čerpadla |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Provedení zástrčky-ID | S / L |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 71 mm |
| Svorka | B+ M5 |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Provedení generátoru | včetně vakuového čerpadla |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 68 mm |
| Svorka | B+ M6 |
| Svorka | D+ M5 / 6,35 |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Provedení generátoru | včetně vakuového čerpadla |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C20 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C20 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení zástrčky-ID | 0230 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost