NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Alternátor od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0007 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 67 mm |
| Svorka | M5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0007 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 83 mm |
| Svorka | L-S Plug 7 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0007 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 67 mm |
| Svorka | M5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení zástrčky-ID | 0230 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 92 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0007 |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 83 mm |
| Svorka | L-S Plug 7 |
| Svorka | M8 B+ |
| řemenice | pro klínovou řemenici |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 92,00 mm |
| verze | 9120144605 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | HITACHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84,00 mm |
| verze | LR170406 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | HITACHI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84,00 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Hmotnost [kg] | 7,45 kg |
| Počet žeber | 1 |
| Poloha/sklon | L/R 0 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 95 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| montážní pohon | včetně vakuového čerpadla |
| Poloha/sklon | 0 ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Provedení zástrčky-ID | CPA0054 |
| Řemenice - O [mm] | 67 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost