JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Alternátor od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 1210003380 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | MX |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| řemenice | bez řemenice |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | ERH<6L <S MPI>> |
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| řemenice | bez řemenice |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Řemenice - O [mm] | 0 mm |
| Počet drážek |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22953 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1994 |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 65 mm |
| Svorka | M4 F1-F2 |
| Svorka | M6 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Řemenice - O [mm] | 57 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+ M6 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 64 mm |
| Svorka | B+ M6 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C34 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 62 mm |
| Svorka | B+ M6 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 65 mm |
| Svorka | M4 F1-F2 |
| Svorka | M6 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Řemenice - O [mm] | 57 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 65 mm |
| Svorka | M4 F1-F2 |
| Svorka | M6 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Řemenice - O [mm] | 57 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Délka [mm] | 179,00 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 62 mm |
| Svorka | B+ M6 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 64 mm |
Dostupnost