AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T - Alternátor od 1/1995 do 11/2000, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AEB, ANB, APU, ARK, ATW, AWT, limuzína
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0124615007 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0123510033 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | 0124515025 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0124515034 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | SG12B018 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A13VI155 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | A13VI138 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | SG12B025 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| verze | SG12B010 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | SG9B024 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | LUCAS |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 64,00 mm |
| verze | LRA460 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 5616 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 6727 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 5610 g |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 13950 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******8D*X*200001 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Hmotnost [kg] | 5,99 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 50 mm |
| Proud [A] | 90 A |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | Premium |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | Ano |
| Hmotnost brutto [kg] | 6898 g |
Dostupnost