ROVER 400 II (RT) 414 - Alternátor od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 0124225011 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Způsob upevnění | jednoduché kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 5 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Způsob upevnění | jednoduché kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 5 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Způsob upevnění | jednoduché kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Počet drážek | 5 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0121 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| Svorka | L-DFM |
| Svorka | M8 B+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C72 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C72 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Provedení zástrčky-ID | L,DFM |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 48 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
| Počet žeber | 5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Kvalita, jakost | Bosch Reman |
| Počet žeber | 5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
| Počet žeber | 5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 85 A |
| Kvalita, jakost | Bosch New |
| Počet žeber | 5 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost