FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Alternátor od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0227 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 66 mm |
| Svorka | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 115 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0230 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 66 mm |
| Svorka | M8 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+,D+ |
| Řemenice - O [mm] | 54 mm |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0227 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 66 mm |
| Svorka | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 115 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0230 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 66 mm |
| Svorka | M8 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Řemenice - O [mm] | 52,0 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | bez řemenice |
| verze | 0120469034 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Počet žeber | 5 |
| Poloha/sklon | li 20 ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Provedení zástrčky-ID | CPA0094 |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 115 A |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost