FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Alternátor od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| řemenice | s řemenicí |
| verze | 63321156 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 9606886 |
|---|---|
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Hmotnost [kg] | 4,92 kg |
| Počet žeber | 4 |
| Poloha/sklon | R 30 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 9606886 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 4 |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Šířka [mm] | 73 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,6 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 4 |
| Poloha/sklon | re 33 ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0227 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 58 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | B+D+ |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Řemenice - O [mm] | 65 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 73,0 mm |
| Úhel upevnění [stupeň] | 33,0 ° |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 81,0 mm |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
| Svorka | B+ M6 |
| Svorka | B- M5 |
| Svorka | D+ 6,35 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Číslo technické informace | C03 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0227 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 58 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1995 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | 0227 |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 58 mm |
| Svorka | M6 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 9606886 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Kvalita, jakost | Marelli Reman |
| Počet žeber | 4 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Počet žeber | 4 |
| Poloha/sklon | re 33 ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 A |
| Provedení zástrčky-ID | CPA0090 |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| váha [g] | 5200 g |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost