RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Alternátor od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| Kód motoru | F9Q.7.31,F9Q.7.36 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Hmotnost [kg] | 5,743 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 35 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ / L |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.31,F9Q.7.36 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Hmotnost [kg] | 6,14 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 35 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 59 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.31,F9Q.7.36 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Hmotnost [kg] | 6,12 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 35 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 59 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.34 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Hmotnost [kg] | 5,95 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 35 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Svorka | B+ / L |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.34 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro auta s vyhřívaným předním sklem |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Hmotnost [kg] | 6,52 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L/R 0 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ / L |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | L/R 0 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.31,F9Q.7.36 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Hmotnost [kg] | 6,52 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 35 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Svorka | B+ / L |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.31,F9Q.7.36 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Hmotnost [kg] | 5,97 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Poloha/sklon | R 35 ° |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 59 mm |
| Svorka | B+ |
| řemenice | s řemenicí |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Spojka/svorka | bez koncovky pro měření počtu otáček |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1997 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1997 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Vybavení vozidla | pro auta s vyhřívaným předním sklem |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1997 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyhřívaného předního skla |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Výměnný díl | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Spojka/svorka | s koncovkou pro měření otáček |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 11427 |
| Rok výroby od | 06/1997 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 14 V |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 64 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kompaktní generátor | Ano |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 121 A |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Poloha/sklon | ->/35° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kompaktní generátor | Ano |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Poloha/sklon | ->/35° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 55 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kompaktní generátor | Ano |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| Poloha/sklon | 0° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 57 mm |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Kompaktní generátor | Ano |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Poloha/sklon | /0° ° |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Řemenice - O [mm] | 57 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Kompaktní generátor | Ano |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost