PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 2.0 HDI 90 - Regulátor od 12/1999 do 9/2009, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MOTOROLA |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Číslo generátoru | 0 124 525 034 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 035 |
Dostupnost
| pro OE číslo | Generator A13 VI 204 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
| Omezení výrobce | Motorola |
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Průměr uložení [mm] | 14 mm |
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
| Číslo generátoru | 0124525034 |
| Číslo generátoru | 0124525035 |
| Číslo generátoru | Am KFZ ermitteln! |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Provedení generátoru | Reguláator generátoru - regulace pozitivně |
| Číslo generátoru | 2542851 |
| Číslo generátoru | 2542851A |
| Číslo generátoru | 2542861 |
| Číslo generátoru | 2542884 |
| Číslo generátoru | Am KFZ ermitteln! |
| Číslo generátoru | SG10B021 |
| Číslo generátoru | SG7S014 |
| Číslo generátoru | SG7S024 |
| Číslo generátoru | SG8B020 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
| Číslo generátoru | Am KFZ ermitteln! |
Dostupnost