SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i - Regulátor od 5/1994 do 6/1999, 1595 ccm, 55 kW, 75 hp, 1F, limuzína
| pro OE číslo | 038 903 803 K |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 154 9106 |
|---|---|
| verze | Valeo |
| napětí od [V] | 12 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Motorola (Valeo) |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo |
|---|---|
| Číslo generátoru | SG12B047 |
| Číslo generátoru | SG9B024 |
| Číslo generátoru | TG15C043 |
Dostupnost