MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 4-matic (164.186) - Regulátor od 2/2005 do 12/2011, 3498 ccm, 200 kW, 272 hp, M 272.967, SUV
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| pro OE číslo | F 00M 485 255 |
| Kvalita, jakost | SEG Original |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 A |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost