VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Regulátor od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Napětí [V] | 14 V |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Omezení výrobce | Motorola |
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 154 9106 |
|---|---|
| verze | Valeo |
| napětí od [V] | 12 V |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MOTOROLA |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost