RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) - Regulátor od 1/2006, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813, limuzína
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Číslo generátoru | 0 124 525 028 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 043 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 044 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 047 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 070 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 076 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 082 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 133 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 137 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 140 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26333 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Napětí [V] | 14 V |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Číslo generátoru | 0 124 525 034 |
| Číslo generátoru | 0 124 525 035 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 660 029 |
| Omezení výrobce | Bosch |
Dostupnost