MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) - Regulátor od 4/2008 do 1/2012, 3498 ccm, 232 kW, 316 hp, M 272.968, Kabriolet
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost