BMW 3 Kabriolet (E30) 320 i - Regulátor od 5/1986 do 11/1993, 1990 ccm, 95 kW, 129 hp, M20 B20 (206KA), Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| verze | A-Circuit |
| specifikace | For 28mm OD SlipRing |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1987 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | Motorola (Valeo) |
| verze | A-Circuit |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,1 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 119 13 05 060 00 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Průměr uložení [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Vhodné pro vozidla s nabíjecím proudem generátoru [A] | 80 A |
|---|---|
| Napětí [V] | 14,5 V |
| pro OE číslo | 1726022 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Průměr uložení [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO PARIS RHONE |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO PARIS RHONE |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost