PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 165 - Regulátor od 9/2009, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RHH (DW10CTED4), autobus
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | Generator A13 VI 204 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
| Omezení výrobce | Motorola |
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Průměr uložení [mm] | 14 mm |
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
| Číslo generátoru | 0124525034 |
| Číslo generátoru | 0124525035 |
| Číslo generátoru | Am KFZ ermitteln! |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 599240 |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost